Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fűkaszát (4t) szeretnék...

Fűkaszát (4t) szeretnék vásárolni.Mindenképpen minőségit!! Melyik az a tipus amit érdemes megvenni? Nem 20000 es kategóriára gondoltam hanem 150-200 körül. Olyan amin nem idegesítem fel magam, mert nem indul, szarakodik.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

2002-ben vettem egy Stihl FS 350-et. Azóta kapott új gyűrűket és dugattyút és egy gyújtáscserét (bemostam neki, zárlatos lett, én vagyok a hibás :D), a szöghajtásban meg új szimmeringeket.

A többi fogyó, kopó alkatrészen kívül mindene eredeti. Szóval ajánlom a Stihlt.

Bár remélem az elmúlt 18-20 évben nem rontotak a minőségen!

2021. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nállunk is a sthil vált be! Ha karban van tartva sokat kibír!
2021. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Makita gyárt 4 ütemű kaszát
2021. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Makita is. Honda is, stihl is.
2021. ápr. 25. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:
4 ütemű kasza nincs, csak szólok. Ha lenne elég teljesítmény, akkor olyan nehéz lenne, hogy inkább csak szegélynyíró teljesítmény van belőle. A szarv ne tévesszen meg, attól még nem lesz kasza. Azok a full sík és tiszta helyeken jók késsel, meg ha van hely, el tudsz szegélyezgetni vele vékony damillal. A keretedből egy Oleo Mac 755 Master jónak tűnik. Kétütemű, de kasza és folyamatos használatra. Nyilván ha a bejáratás gázos, ha üveghangon tolod késsel, vagy ha pisztolyozol a gázzal egész nap, akkor a legdrágább is rossz lesz... Ezt csak azért emelem ki, mert az ilyen 50-100 közti, elismertebb olcsó márkák népszerű kaszái is csak párszor szivatnak meg, utána elég jók általában, de persze nem óriási munkákra és nem rekord haladósan (a 63 köbcentis nagy állatok kivételével persze). Kell tudni használni a nagyszerűt is, nem úszható meg. Ahol megfektetted a korábbi kaszádat, ott jó eséllyel elvérzik az 1 lóerős szöcskeijesztgető.
2021. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!