Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A barátnőm már 4 napja nem ír,nagyon aggódom érte,fogalmam sincsen mi történt,azt kell tudni hogy interneten tartjuk a kapcsolatot és 176 km van köztünk(még sosem találkoztunk de már beszéltünk sokszor hívásba,meg hangüzenetekkel szóval nem valami kamu aki ki adja magát másnak)eddig napi szinten beszéltünk és egy este nem válaszolt az üzenetemre,azt gondoltam hogy esetleg valami dolga akadt.Írtam neki hogy nincs e baj hogy nem ír vissza,..semmi jel,még nem is láttamozta.A barájával nem olyan jó volt mostanában a kapcsolatuk lehet esetleg történt valami...fogalmam nincs,ti mit tanácsoltok,?mit tegyek?
2021. ápr. 28. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel. Ha nem veszi fel, akkor majd jelentkezik, amikor tud. Ha nem, akkor ennyi volt a barátságotok.
2021. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam tegnap 2× is nem vette fel még ki sem csörgött,:/ aggódom érte
2021. ápr. 29. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!