Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vagjak labkormot es...

Hogyan vagjak labkormot es kormot?

Figyelt kérdés

En eddig mindig egy torolkozo felett csinaltam, aztan kiraztam a torolkozot az ablakon.

Most felkoltoztem pestre egy panel lakasba. Az ablakban megsem razhatom ki, vannak alattam. Menjek le az utcara a tomegbe es ott razzam ki? Vagy a kukaba? Probaltam szemetes felett vagni a kormom, de tul messzire elpattantak a kis kormok. A torcsibol viszont nem konnyu kiszedni a kormoket.

Ti hogy birkoztok meg ezzel a komoly kihivassal? :-)



2021. ápr. 28. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vágd egy reklámújságra, utána hajtsd össze, és kuka.


Ennyire ne legyél már életképtelen!

2021. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1: kosz a tippet,ment a like. Nem rossz otlet, bar az ujsag kicsi a kormok meg messze elpattannak ezert jo a torcsi. Azert kiprobalom. Vagy majd a kadban vagok kormot, bar a lefojo lehet eldugul tole.

Tudnad mennyire eletkeptelen vagyok. XD Ez meg csak a jeghegy csucsa. Attol felek egyszer elfelejtek ulni es allva kell majd leelnem az eletemet. 🙃

2021. ápr. 28. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a szemetesbe vágom.
2021. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád hogy vágta neked eddig?
2021. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3: Akkor ugyi vagy. Nekem mindig elpattan a francba nagy lendulettel. Ma belepattant a sorombe :-( azert megittam XD
2021. ápr. 28. 19:46
 6/13 A kérdező kommentje:
4: Nem gyerek vok csak eletkeptelen. Eddig hazban laktam, kiraztam az ablakon a torcsibol az osszegyult kormoket. Ezt a 7.-en nem tul kulturalt megtenni.
2021. ápr. 28. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát marha gusztusos lehetett a kertetek, ha tele volt az évtizedes patamaradékaiddal... :-D
2021. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: nagy kert volt, mindig mashol szortam ki. Eltunt a fuben. Latszik hogy nem vagy videjki.
2021. ápr. 28. 19:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Azert az utca nepere nincs kedvem kiszorni. Lehet rossz neven vennek. Pedig elnyelne a hajuk, nem is latszana. XD
2021. ápr. 28. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor is undorító!
2021. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!