Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2021 Győri lukács sándor...

2021 Győri lukács sándor vélemények?

Figyelt kérdés
Felvettek oda cnc-re és lenne pár kérdésem. 1 jó választásvot e? 2. Szerintetek az utóbbi években mennyit fejlődött az iskola? 3. Ha jól tudom hiányszakmára vettekfel így több ösztöndíjban is részedeünk és nem csak a 16k? Válaszokat előre is köszönöm

2021. ápr. 28. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok Győri, úgyhogy fogalmam sincs milyen az az iskola, de igazából tök mindegy, mert ezt a szakmát gyakorlatban, ipari körülmények között lehet igazán jól megtanulni.

Ha nem drogos cigókkal van telen a suli, akkor jó lesz. Ha meg forgácsolással akarsz foglalkozni akkor úgy is magadtól kell majd sokmindent megtanulni, utána nézni dolgoknak.

2021. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cncsek jol keresnek
2021. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ott végeztem,én is cnc-sként,de már régen!Viszont azóta is a szakmámban dolgozom,és szeretem.

Nem tudom azóta mennyit változtak ott a dolgok,akár jó akár rossz irányba...de akkoriban a szakmai végzettség megszerzésére jó volt,és max. az alapok elsajátítására.Én a szakmámat az első munkahelyemen tanultam ki.A suli csak egy alapot adott.

2021. ápr. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én Jedlikes voltam, teljesen más szint a Lukácshoz képest. Szakmailag jobb, de ebből kifolyólag nehezebb is, több energiát kell beletenni. Technikust végeztem. CNC-re ha a Lukácsba felvettek, én úgy gondolom- így hogy Jedlikbe végeztem, és már elhelyezkedtem külföldön, hogy semmi hátrányod nem lesz abból ha ebbe a suliba mész. Lukács szerződött partnere az Audinak, a gyakorlati oktatás az Audiban lesz. Tehát ebből kifolyólag ha résen vagy, kapcsolatot is építhetsz, és kb. egyenes bejutásod van az Audiba. Ha emellé nyomatod a németet is, akkor Németországba Ingolstadtba vagy Neckarsulmba ha kimész..Nem panaszkodsz majd:)


Azt hogy a CNC-sek hogy keresnek..jól. Mindenkinek azonban mást jelent a jó. Én úgy gondolom, hogy a jövő egy fiatal számára semmiképp sem Magyarország. Viszont az is téves infó hogy kint a CNC-vel 3.000euró nettót megkeresed..mert nem.


Remélem segítettem. Jó tanulást,leendő kollega:)

22F

2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na, örülök hogy nem csak én megyek a Lukácsba :D. Egyébként az a hír járja ,hogy amióta van sulirendőr, nincs ott semmi. Én Járműfényező szakra megyek nem CNC-re de sok sikert😀
2021. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!