Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent , hogy új pszichoak...

Mit jelent , hogy új pszichoaktív szerekkel való visszaélés ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tehát akkor pszichoaktív szernek minősül egy pszichiáter által felírt nyugtató is ? S ezeket, ha árusítják, az visszaélés...
2021. ápr. 29. 01:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, visszaélsz a helyzettel, mert Te megkapod a bajodra orvostól, de tovább adod olyannak, akinek orvos nem írná föl, mert számára nem indokolt a szedése.
2021. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek ne személyeskedj. Szó nincs rólam, a kolléganőm kiskorú gyerekéről van szó. Ez még mindig csak egy oldalt ahol kérdéseket teszünk fel, bármiről és bárkiről, közel nem biztos, hogy a kérdésben a kérdező szerepel. Köszönöm a választ.
2021. ápr. 29. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem én vagyok az egyedüli, aki (más esetekben is) a kérdezőnek a kérdésére válaszol, az ő személyének és nem általánosságban. Ha nem a Te inged, ne vedd magadra. Előre is köszönöm a megértésed.
2021. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van, nem Te vagy az egyedüli, de itt és most veled leveleztem, ezert írtam Neked ezt. Semmi gáz amúgy, nincs különös jelentősége. Nem vettem magamra, nincs miért.
2021. ápr. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!