Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mi lehet velem?

Ez mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nagyon nagy kényességnek hülyeségnek fog hangzani! De ez nálam egy valós idegsítő és komoly probléma!Aról van szó hogy nyilván mindanyiunk életét megkeseríti a covid 19 (van akinek még jobban mint nekem tisztában vagyok vele). De nekem most az a problémám hogy mióta covid van egyáltalán nem járom buszal sem nagyon sok ember közé és még ígyis MEGÖRÜLÖM hogy mikor mit fertőtlenítsek! Egy kilincset megfogok és koszosnak érzem magam illetve a FŐ része hogy ÉDESANYÁM rokonai eléggé sokat járnak hozzánk ami zavar! Amikor elmennek azt sem tudom mit hol fertőtlenítsek meg zavar hogyha itt vannak de (kiküldeni nyilván nem fogok őket) nem haragszom rájuk de egy kicsit visza szeretnél 'vonulni' de nem tudom mert egy lakásban lakom a szüleimmel. Illetve egy saját szobám van de oda is BEJÖNNEK a rokonok hiába csukom be az ajtót bejönek mégha nem is vagyok a szobában! És ez zavar egyedül akarom lenni de nem lehet most ezt nem akarom rész.)Egésznap feszült vagyok van hogy olyan ideges vagyok hogy nem érzem jól magam mit tegyek ?legalább ha csak 1 hétre elmehetnék már jobban érezném magam de nem lehet.

2021. máj. 1. 03:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem eszik ám olyan forrón a kását, ahogyan megfőzik, azaz uralkodj magadon és gondolkozz el afölött, hogy van-e értelme ekkora félelemnek, törődésnek.

Persze - jobb félni, mint megijedni!

2021. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen van mert apukám beteg rá nagyon veszélyes a vírus
2021. máj. 1. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukád helyzetét is megírhattad volna, mindjárt a kérdésben. Így már érthető az aggodalmad.
2021. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszélj erről a családodnak, érd el hogy egy ideig ne menjenek hozzátok látogatóba. Mást nagyon nem tehetsz, elég sok ideje tűrheted, feszült is vagy emiatt, meg kell érteniük.
2021. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!