Lennél Tarzan?

Figyelt kérdés
Egész nap liánokon lógnál,a többi állattal hülyéskednél,semmi stressz.

2021. máj. 1. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lennek Tarzan ... csak mar a masodik reszeben, aminek a cime: Tarzan a nagyvarosban :)
2021. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne lennék: nincs internet, nincs kapitalizmus és még a hasam is kockás :)
2021. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már az vagyok.
2021. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ááá áá á ááá áá á ááááá dehogy
2021. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen élnék úgy, mint Tarzan! :D

Nagyon tetszene nekem, hogy egész nap kint lennék a szabadban, sportolhatnék, amennyit csak szeretnék, bármennyi állattal összebarátkozhatnék, illetve nem is lenne más kötelességem, csak élelmet szerezni magamnak. Nem kellene iskolába járnom, ráadásul később dolgoznom sem kellene. Lenne időm megismerni önmagamat és végre csak az érzelmeimre figyelnék. Szerintem ha egy idegig így élhetnék, hasznos lenne számomra. Tapasztalatot, önismeretet, de még nagyobb edzettséget is szerezhetnék.

Viszont ennek az életnek elég sok veszélye is lenne, például ha megsérülnék, egyáltalán nem juthatnék orvosi ellátáshoz, illetve a vadállatok, akikkel nem tudtam összebarátkozni, meg is támadhatnának engem.

De hát végülis valamit valamiért. Valójában úgysincs lehetőségem ezt az életmódot választani, tehát felesleges is volt ilyen részletesen belegondolnom ebbe, de hát szeretek ilyesmiket írogatni. :D

Szép napot kívánok mindenkinek!

2021. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!