Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem videozni, de nem...

Elkezdtem videozni, de nem tudom hogyan csinaljak bemutatkozo videot? Az en koromban nem tanacsos, hogy kamera ele uljek, animalni meg meg nem tudok olyan jol.

Figyelt kérdés
A bilentyuzetemen nincs ekezetes betu sory, de csak el lehet olvasni.😅

2021. máj. 5. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így kár erőltetni.
2021. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked bemutatkozó videó?


Nekem 8660 feliratkozóm van, de bemutatkozó videóm nincs. Az emberek azért nézik amit csinálok, mert érdekli őket az. Nem én érdeklem őket.

2021. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a többi videódat hogyan csinálod? találj ki olyan bemutatkozó videót, ami a többi videód szokásos stílusában van. felveszel valamit, amit máskor is szoktál és alatta te beszélsz, elmondod, amit a bemutatkozó videóban mondani szeretnél. még csak utólag alámondani sem szükséges, egy telefonnal is simán meg tudod csinálni, hogy elmondod a szöveget, miközben a kamera valamit mutat.


animálás helyett megoldás lehet, hogy valaki videóra veszi, ahogy megrajzolod a képeket, feliratokat, amiket mutatni akarsz. ha time-lapse-ben csinálod, akkor még fel is lehet vele gyorsítani, hogy ne tartson annyira sokáig, mint amíg valójában megrajzoltad (és ehhez sem kell egy utólagos szerkesztés).

Casey Neistat 12 millió feliratkozót gyűjtött össze úgy, hogy a legtöbb videójában kézzel rajzolt feliratok és animációk voltak. szerintem neked se lesz gondod vele...


de ahogy #2 is írta, nem szükséges feltétlenül bemutatkozó videó. de ha akarsz, akkor kb. akármilyet is csinálhatsz.

2021. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak bemutatkozót ne, kérlek. Ha csak beírod a yt keresőbe, hogy bemutkozó videó, legújabbak, percenként töltenek fel ilyen videókat kisgyerekek, és a kutyát se érdekli (no offense). Érdekes tartalmát csinálj ne ilyen tömeget.
2021. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bemutatkozó*
2021. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az osszes valaszt. Sokat segitett.
2021. máj. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!