Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy jó minőségű...

Mennyibe kerül egy jó minőségű gránit urnasírkő?

Figyelt kérdés

#ár #gránit #urnasírkő
2021. máj. 5. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?


[link]


Ezek olcsóbbak, s nem rosszabbak:


[link]


1-2 az előzőnél is olcsóbbak:

[link]


Szóval 165 ezertől, félmillión át a csillagos égig vannak az árak, na és persze ebben az árban a betűk még nincsenek benne, sem az egyebek, amiket plusz kérnél.

Sajnálom a veszteséged, és remélem találsz valami használhatót, azok között, amiket linkeltem.

2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre gondoltam. Azért kérdeztem, mert pár árajánlatot már kaptam, mindegyik 350000-450000 Ft között mozgott, ugyanakkor a neten láttam 150000 Ft-ért is urnasírköveket. Gondolom, a minőségben van különbség...
2021. máj. 6. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, ha van 150.000-ért is, nem lehet annyira rossz minőségű, mint az, amelyik drágább, esetleg más tétel az, ami megdrágítja. Itt is láthatod, amit én először nem is hittem, hogy van 230-240 ezer alatt, de mégis volt, és elég korrektnek tűnt.
2021. máj. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!