Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puttó: mi az a tét, számmező...

Puttó: mi az a tét, számmező és tétszorzó?

Figyelt kérdés

Olvastam a hivatalos weboldalt, de nem teljesen tiszta minden. Tudna valaki segíteni, hogy jól értem-e az alábbiakat?


I. Tét, számmező:

A tét az az összeg, amit a számtáblán megjátszott egy számmezőért fizetek.

Tehát: jelenleg egy normál játék 300Ft és mondjuk az A mezőben 8, a B mezőben 1 számot játszok meg.


Ez a 8+1 megjátszott szám az egy számmező a számtáblán belül, felfogható egy darab játékszelvénynek is ez a számmező, jól értem?

Tehát ha elkezdenék kombinálni több B mezős számmal, akkor a különböző kombinációk kvázi külön szelvényeknek felfoghatók és ezért kell szorzókkal azokért is fizetni.


A 300Ft pedig a tét, ami különböző nyerő találatoknál különböző nyereményszorzókkal szorzódik és azzal számítható ki a nyeremény, jól értem?


II.Mi az a tétszorzó? Szinoníma a nyereményszorzóra?


Előre is köszönöm a segítséget! :)



#tét #puttó #tétszorzó #számmező
2021. máj. 6. 07:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!