Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy csomó lejárt szavatoss...

Van egy csomó lejárt szavatosságú őrölt kávém. Nem fogom megpróbálni meginni semmiképp, viszont érdekelne mire tudnám esetleg felhasználni.?

Figyelt kérdés
Ha valami tippetek esetleg saját tapasztalatotok pl. Testradírnak vagy virágföldhöz vagy bármi felhasználhatósági esély neki.?

2021. máj. 6. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bontatlan csomagolásban van, simán felhasználhatod meginni is. Vákuumcsomagolásban minimálisan csökkenhetett az aromája....
2021. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ,de leírtam hogy engem más alternatíva érdekelne! Fogyasztás nem!
2021. máj. 6. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem ajándékozod el?

Biztos lenne, aki örülne neki...


Hallottam már hogy zaccot tesznek virágföldbe - de kertésztől meg nem túl pozitívat hallottam erről...

2021. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem ajándékozom el mert bontott. Akkor a virágföldes variáció kilőve.
2021. máj. 6. 14:37
 5/9 A kérdező kommentje:
De hadd nyugtassak meg mindenkit, meg lett próbálva és nem volt jóízű! Nem gondoltam ,hogy magyarázkodnom kell. Én más opciókat szerettem volna tudni hátha valaki tud valami tippet adni. Annyi bizonyos ,hogy fogyasztásra Nem Alkalmas!
2021. máj. 6. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem dobod ki egyszerűen?
2021. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőszag ellen jó lehet.
2021. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6-os, ha bármi hasznosat tudok kezdeni vele akkor nem szemét.

7-es esetleg próbáltad már? Ez amúgy jól hangzik.

8-as a rovaros verzió egész jó ötlet

Köszönöm 😊

2021. máj. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!