Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beküldtem a jelentkezést az...

Beküldtem a jelentkezést az óvodába. Május 5-ig írták az elbírálást szerintetek mikor jeleznek vissza és mennyi az esélye hogy felveszik? (Szeptember 8-án tölti a kislányom a 3. életévét)

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam szeptember 11-én tölti a hármat. Állami oviba azt mondták nem veszik fel mert kevés a hely és a szeptemberi születésűek nem óvoda kötelesek. Valóban volt változtatás ezzel kapcsolatban, ez alapján már tudod hogy milyen oviba irattad és várható e a felvétele :)


Mi végül egyházi óvodába irattunk be, úgy volt május 30ig jeleznek vissza, de tegnap már meg kaptam az emailt, hogy felvették.


Ha május 5ig írták az elbírálást, akkor szerintem már bármikor várható.


Sok sikert :)

2021. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is május 5 volt a határidő, tegnap kaptam meg a levelet a felvételről 05.31-en. Te megkaptad? :)
2021. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen megkaptam. Felvették. 🙂 16-án lesz a szülői
2021. jún. 10. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!