Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki letilt facebookon,...

Ha valaki letilt facebookon, pedig én nem bántottam az illetőt semmivel se, akkor az lehet az ok, hogy lehet egy megosztásomon, vagy posztomon úgy kiakadt, hogy ezért nem csak töröl az ismerősei közül, hanem tilt is?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha csak kitörölt volna az ismerősei közül, ahelyett, hogy letiltott volna, tudta, hogy később megint lenne arra lehetőségem, hogy újból ismerősnek jelölhessem és hogy erre ne legyen lehetőségem a jövőben sem, ezért tiltott le?
2021. máj. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Es mondd, szerinted ezt honnan az uristen bal fulcimpajabol kellene barkinek tudni rajtad es azon kivul, aki letiltott???
2021. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert én az illetőt nem bántottam semmivel se, ahogy azt írtam is és más valamit nem tudok feltételezni.
2021. máj. 9. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Fuuuu de erdekes, meselj meg.
2021. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk annyira nem is bánom ezt az egészet, mert nem voltunk beszélő viszonyban, csak kíváncsi voltam, hogy bárkinél is mi lehet az a felindulás, amikor úgy érzi valaki, hogy nem elég valakit csak kitörölni az ismerősök közül, hanem tiltólistára is kell száműzni az illetőt.
2021. máj. 10. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
hat ha eloben is ennyit nyavogsz es fosod a szot pedig lathatoan nem erdekel senkit, nem is nagy csoda ha letiltott.
2021. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar egyébként, hogy ki tilt le, sőt le is sz@rom. Ha őt ez boldoggá teszi, akkor legyen így. Egészségére.


Attól még akik eddig kedveltek, ugyanúgy kedvelni fognak továbbra is.


Csak kicsit érdekes, hogy olyan is letilt, akit én nem is bántottam egy rossz szóval sem.

2021. máj. 10. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!