Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora gond hogy szemüveget...

Mekkora gond hogy szemüveget kell viselnem? Ez nagy probléma? Kínosnak kellene lennie?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vadászpilóta akarsz lenni, akkor nagy gond.

Egyébként miért lenne? Ez csak egy eszköz, hogy jobban láss.

2021. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért tartod problémának vagy kínosnak? Saját érdekedben viseled. Ha nem tetszik, használj kontaktlencsét, de az problémásabb. Maszkkal együtt ugyan bepárásodik, de ...
2021. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha jól választasz, jó is lehet. Egy stílusos keret javíthat az összképen. Nekem pl nagy az orrom és a szemüveg ezen jelentősen javít:)
2021. máj. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Viccelsz? Egy jó szemüveg ékszere az arcnak.

Gyerekkoromban nem szerettem, mert csúfoltak érte. Akkoriban én voltam az első és az egyetlen egy ideig az osztályban.

Jelenleg 4 szemüvegem van, mindegyik más más jellegű. Outfit kiegészítőként választom ki, hogy melyik nap melyiket veszem fel.

Egy biztos! Kellemetlenül nem kell magad érezni emiatt.....

25N

2021. máj. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Se nem kínos, sem problémát nem okoz különösképpen. De egész életre nyűg, annyiban, hogy gyakran kell szemorvoshoz járni, 50+ évesen a járművezetői képességek felülvizsgálata miatt is, esetleg a lencse árkedvezmény kérvénye okán, és persze irány az optikus. Gyakran kell egy szemüveget szaxerűen tisztogatni, aki pedig egynapi kontaktlencsét hord, a készletet havonta-kéthavonta megvenni, néhány hónapi használat után szemüvegtartozékot (lazuló csavarokat, műanyag orrtámasztékokat stb.) szervizelni v. kicseréltetni, persze legalább 1 db tartaléxemüveg is ajánlatos, hogy mindig kéznél legyen, és egyáltalán nem olcsó mulatság a szép, divatos, márkás és egyúttal tartós szemüvegkeret.
2021. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!