Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már halálközeli élményben...

Volt már halálközeli élményben része?Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 19:46
 1/6 anonim válasza:
18%
Nemvolt
2021. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Volt.

De mi a kérdés?

Milyen tapasztalatról beszélünk?

2021. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit látott,hallott,találkozott-e valakivel,hogy érezte magát ilyesmi
2021. máj. 11. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Még mindig nem értem, de leírom az enyémet.

Tudni kell, hogy nálam egy picit rendetlenkedik a "motor".

Pár éve volt, hogy lefekvés után a fülemben hallottam a szívdobogásom, de nem foglalkoztam vele, volt már ilyen, és ha másképp raktam a fejem a párnára elmúlt.

Akkor viszont nem múlt el. Végülis, el aludtam, aztán arra ébredtem, hogy számolhatatlanul gyorsan vert a szívem (mint egy varrógép), nem tudtam megmozdulni (szerettem volna jelezni a páromnak, hogy baj van), és éreztem hogy eltorzul az arcom.

Az egész kb (bár akkor nem nagyon volt időérzékem, csak utólag tippelek) 15-20 mp volt.

De abban a fél percben biztos voltam benne, hogy reggel nem kelek fel, mert most fog szétrobbanni a szívem.

Nem halálfélelmem volt, hanem mint tényt elkönyveltem, hogy ennyi volt, és így lett vége.

De szerencsére még itt vagyok.

2021. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én halva születtem, sajnos nem emlékszek semmire. Az orvosok visszahoztak.
2021. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, lemaradt.

Az érdekes az, hogy papámra emlékszem akit soha életemben nem láttam.

2021. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!