Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a Hugoboss...

Vásárolt már valaki a Hugobosshungary.me oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés

#hugobosshungary.me
2021. máj. 18. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura h nincs se cím se telefon a vevőszolgálatnál.
2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem megbizható
2021. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy a hugobosshungary.com ide irányít át. Amúgy reg oldalak szerint idén május 8-án regisztrálták, egy évnyi időre. Viszont se név, se város, semmi ilyesmi nincs megadva, vagy nem publikus. IP alapján Helsinki vagy Varsó.
2021. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: ezt már meg sem néztem (#1 voltam) - pont elég "infó" volt, hogy ügyesen titkolják a címüket, stb. stb.....


Én óvakodnék tőlük!

2021. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! A párom rendelt innen egy öltönyt, de eleve többet zároltak a kártyájáról, mint amennyi fel volt tüntetve a ruhánál. Próbálta keresni őket, persze nincs rendes elérhetőség. A banki adatok alapján kiderült, hogy kínai bank áll a Hugobosshungary mögött! Másnap reggel felhívta a saját bankját. Szerencsére visszautalták neki a pénzét, és új kártyát kapott. Rengetegszer vásárolunk weboldalakon, de még sosem futottunk bele nem létezőbe eddig. Ezután sokkal óvatosabbak leszünk.
2021. jún. 9. 11:54
 6/7 anonim válasza:
Senki ne vásároljon innen! Én is sajnos megtettem és ugyan úgy jártam ahogy a kérdező… nekem is sokkal többet vontak le, Kínai bank áll mögötte ez is így van és sehogy nem lehet elérni őket. Csaló oldal az egész! Legyetek nagyon figyelmesek és leginkább csak utánvétes fizetéssel vásároljatok! :)
2021. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is rendeltem és többet vont le …..

Valakinek megérkezett legalább a rendelése ?

2022. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!