Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha este...

Lili023 kérdése:

Miért van az, hogy ha este fülhalgatóval zongorázok, felkopog a szomszéd a radiátor csövön?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik a kérdés, de komolyan nem értem. Fülhalgatóval játszom ami azt jelenti, hogy nem hallatszik ki semmi (igen, biztos, mert a családom már rég kinyírt volna). Valaki tudna valami választ erre? (nem trollkodni akarok, tényleg kíváncsi vagyok, mert bár nagyon nem kedvelem őket, nem akarom felébreszteni az alattam lévőt este 11kor csak azért, mert nem tudok aludni és inkább csinálok már akkor valamit)

2021. máj. 19. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak találgatok, de mondjuk a szék lába csikorog a padlón, vagy ilyesmi. A másik lehetőség, hogy nem is neked kopog. Próbaképpen vedd le a fülest és úgy játssz, hogy halld a külső hangokat.
2021. máj. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagyon hülye ötlet, de mi lenne, ha egyszer megkérdeznéd, hogy miért kopog? Lehet, elmondaná, hogy nem is neked kopog, elnézést kérne amiért zavar. Vagy megmondaná, hogy azért, mert, és akkor te kérnél elnézést és mondanád meg neki, hogy majd másképp csinálod.

Tudom, a huszonegyedik században kibazsottul nehéz a kommunikáció, de azért még érdemes vele próbálkozni.

2021. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy a pedált hallja, vagy pedig ha nagyon vékony a fal és olyan a zongorád, akkor a billentyűk le-fel engedését is hallhatja, ilyen kopogó-klaffogó hangja van. Egyszer próbáld ki hogy kikapcsolt zongorán elkezdesz játszani és hallani fogod, milyen. Vékony fal, radiátorcső sajnos ezt bőven el tudja vinni, nekem is volt ilyen hangszerem és ilyen szomszédom. :D Azóta akusztikus zongorám van, a szomszédaimmal pedig lebeszéltem, mikor játszom.
2021. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!