Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani jó (vígját...

Valaki tud ajánlani jó (vígjáték) sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok mint például a MintaApák. Mert nem nagyon szeretem a rejtélyekkel teli, lövöldözős, nyomozós, akció sorozatokat. Inkább vígjáték párti vagyok :D

Előre is köszönöm mindenkinek! :)



2021. máj. 19. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem ismerem. De az így jártam anyátokkal, agymemők, ifjú sheldon amik jók vígjáték sorozatok. Semmi akció nincs bennük. Többször megnéztem már ezeket és imádom.

Az agymemőket nehezen kezdtem el, mert nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet ebben jó, de utána beleszerettem :D

2021. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Angie Tribeca - A törvény nemében :)
2021. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most nem annyira adják, de régebben ment a Férjek Gyöngye, azt én szerettem.

Ami még klasszikusnak számít, a Rém Rendes Család (bár manapság nem túl píszí, amiket mondanak benne.) Vagy a Dharma és Greg egy eléggé könnyed, vidám sorozat.

2021. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nickelodeonon (vagy TeenNick-en) is vannak egész jó sorozatok, pl. annak idején szerettem az iCarly-t vagy a V Mint Viktóriát.
2021. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! :)
2021. máj. 20. 13:01
 6/8 anonim válasza:
Nekem örök kedvencem a How I Met Your Mother
2021. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csengetett, Mylord?
2021. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Számkiszervezettet ajánlom még :)
2021. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!