Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek online szóbeli...

Szerintetek online szóbeli vizsgán lehet vezeték nélküli headset-tel puskázni? Ha valaki súgja a fülembe legalább a kulcsszavakat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért gondolod így? Nem kibújni akarok a tanulás alól, hanem már 5 hónapja folyamatosan ezt csinálom és egyszerűen nem marad meg semmi a fejemben.
2021. máj. 24. 07:30
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én már felnőtt vagyok, nem járok suliba. De el tudom képzelni, hogy simán látszik a füledben (a tanár is lát téged, ha jól gondolom). Ha hajad takarja, és gyanús a dolog, esetleg szól, hogy mutasd meg neki a füled.

Azt is el tudom képzelni (bár nem valószínű), hogy kizár a vizsgából, mert feltételezi a súgás bármilyen módját.

Ha a kulcsszó elég, akkor kis cédulákkal ragaszd körbe a monitort. Ha picit felfelé nézel, picit oldalt, picit lefelé, talán nem feltűnő.


Nagy kérdés, hogy van-e célod a tanultakkal.

Léteznek tárgyak, amelyekkel felnőttként igencsak periferikusan lesz dolgod. Pl. ha építészmérnök szeretnél lenni, kevésbé érdekes, mettől meddig uralkodott Mátyás. Történészként már elég ciki, ha nem tudod.


Arra akarok kilyukadni, hogy ha csak nem akarsz bukni, de a tárgy számodra hosszú távon érdektelen, akkor lehet cselezni, még ha nem is szabályos.


De maradjunk az építésznél. Ha összeomlik miattad egy épület, akkor a bíróságon ki fog súgni, hogy miért ne csukjanak börtönbe?

2021. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Több csoporttársam is vizsgázott már fejhallgatóval a fején, nekik sem szóltak. Én értem, amit mondasz, alapjáraton ugyanezt az elvet vallom, viszont ez most tényleg végszükség.
2021. máj. 24. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért előnyös egy árnyékolt teremben vizsgázni. Oda vihetsz a rádiótelefontól kezdődően az okos óráig bármilyen kütyüt!
2021. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulási technikákról van pár videó youtube on. Ha lebuksz a fülessel az elég gáz... Amúgy gondolom csaj vagy és eltakarja a hajad mert máskülönben esélyteken.
2021. máj. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!