Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz vagy csak...

Szerintetek ez igaz vagy csak megszivattak?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet Citromail-en, hogy nyertem 500.000 dollárt. Valami olyasmit mond, hogy 2010-ben az én e-mail címemet választották ki vagy mi. Idézem:


"E-mail címét választották 2010-ben

A Microsoft havi promóciók, Ön nyert összeget $ 500,000.

Kérjük, forduljon Wayne Smith

(<itt van az e-mail címe>)


Őszintén.

Koordinátor"


Szerintetek?...Most nemtom mivan...Holnap Lady Gaga ajándékozza oda az összes vagyonát csak úgy, és higgyem is el, mert oda van írva, hogy őszintén?...most nemtom, hogy higgyek e neki.:o


2010. aug. 24. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ Ne higy nekik!! Hülye mind
2010. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

KAMUUUUUUU

én is kaptam

2010. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a leveleket hívják spam-nak vagy levélszemétnek. :)

Nem kell mindent elhinni, senki sem olyan jószívű manapság, hogyha nem neveztél be semmilyen versenyre, nyerj és csak úgy ajándékozzon neked $ 500,000-t. :)

2010. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jól mindja az egyik hozzászóló, h ezt hívják spam-nek, a leggyakoribb a Microsoft-osok
2010. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval ez csak egy spam...nyugodtan kitörölhetem és biztosra vehetem a csóróságot?XD
2010. aug. 24. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már amikor olvastam az első sort,már akkor tudtam hogy kamu az egész.Ha ilyen hiszékeny vagy akkor nagy problémáid lesznek a jövőben


Nemhogy inkább megtanulnál helyesen írni

2010. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Helyesen írok.
2010. aug. 24. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!