Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » About YOU hogyan lehet szállít...

About YOU hogyan lehet szállítási címet módosítani?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már megrendeltem,beszélj a futárral vagy az ügyfélszolgálattal,hogy változtatnál a címen.
2021. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nem fizettél előre...

Ugyanis, nem az a gond, h máshova viszik, hanem az, hogy olyan HULLADÉK cumókat hoznak ki, hogy felsírsz...


2 bnőm rendelt, mind a 2 sz#r volt.

Gondoltam, nekem csak bejön!

Aha... a nagy sz#rt!


Egyáltalán nem ajánlom ezt az about yout!

Nagy szélhámosok.


(Amiket meg csak hallottam, h xy-nak is szemetet hoztak ki, na pont emiatt nem adtam ezekre a szavakra semmit, mert mindig van mindenkinek egy "olyan" ismerőse. De már látom, kár volt. Bár hallottam "olyat" is, hogy valakinek pont olyat hoztak ki xD szóval passz! Neked azért sok sikert :D

De azért ésszel ;) :D )

2021. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig nálam nem volt ilyen probléma.. hogy más termeket hozzanak ki vagy hasonlók..olyan volt persze hogy késett a szállítás, de más nem🙃
2021. jún. 18. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... én nem is olyasmiről beszéltem, h más terméket hoztak volna ki, hanem olyat, mint amilyet facen szoktak kirakni "viccként" , hogy a képen ez volt, a valóságban meg ezt hozták ki.


[link]


Ilyesmire gondoltam.

Szóval jófejek ezek az about you-sok, azt orrba szájba hirdetik a youtube-n !


(De legalább neked normálisat hoztak xD majd leadom neked a rendeléseimet :D téged szeretnek :D)

2021. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es amúgy ez igaz,én eddig mindig jót kaptam,de most rendeltem egy fehér gyapju kabátot,hát a kéoen lévő fehér az olyan szürke lett a valóságba XD vissza is küldtem.
2021. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondom én :D

Leadjuk a rendelésünket a kérdezőnek! :D


De komolyra fordítva a szót:

Én biztosan nem fogok tőlük többet rendelni!

Soha!

2021. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!