Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki napi bejelentéssel van...

Aki napi bejelentéssel van munka viszonyban és ha ki rúgnak vagy felmondasz milyen papírokat adnak? Ha mondjuk van olyan napok ahol nem mentél benne lesz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki napi bejelentéssel van azt nem kell kirúgni, minek, csak szólnak, hogy ne menj és annyi.
2021. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem küldenek papírt?
2021. máj. 27. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokták jelezni. Pandémia előtt be kellett a papírokért menni személyesen. Lehet, hogy most ki küldik. Érdeklődd meg.
2021. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jeleztem, hogy a jövőben nem tudok már ott dolgozni és egyszerűen csak nem mentem többet. Mivel nem állandó alkalmazott vagy határozott/határozatlan idejű munkaszerződéssel, ezért nincs klasszikus “felmondás”, felmondási idő sem. Nincs papírozás.
2021. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!