Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen romantikus, sírós...

Kr_Pan kérdése:

Milyen romantikus, sírós anime sorozatok vannak?

Figyelt kérdés
Eddig ebben a típusban íródott sorozatokból az Orange-t, a Shigatsu wa kimi no Uso-t, a Rascal does not dream about bunny girl senpai-t és a Golden time-ot láttam. Csak a Your lie in april-en sikerült eddig elpityerednem, hasonlóan megható vagy éppen szomorú sorozatot keresek. Lécci tudtok mondani párat?

2021. máj. 27. 20:00
 1/6 anonim válasza:

Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka?


Bőgni fogsz ;)

2021. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem is :D
2021. máj. 27. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Clannad

Kimi ga Nozomu Eien

Violet Evergarden (ebben is van nem egy szomorú epizód)

Boku Dake ga Inai Machi

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.

Banana Fish (én ezen nem egyszer pityeredtem el, pedig elég durva témákat tartalmaz)

2021. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, a Clannadot én is ajánlom. Azon különösebben nem fogsz sírni, hanem inkább a folytatásán, a Clannad: After Storyn. A Clannad egy vígjátékanime, az After Story pedig szerintem (pusztán az én véleményem) az animetörténelem egyik legtökéletesebb alkotása. Na, azon lehet sírni. Szóval ja. Clannad és Clannad: After Story. Semmiképpen ne hagyd ki!


Elég, ha van benne romantikus szál? Mert akkor tudom mondani még az Angel Beats!-et, ami szintén óriási nagy kedvenc animém. Bár az a tapasztalat, hogy sokaknak nem tetszik (mikor legutóbb ezt a két művet ajánlottam GYIK-en valakinek, hasonló kérdés alatt, egyből le lettem szólva), de én imádom őket. Nézd meg őket! Legalább a Clannadot meg az After Story-t.

2021. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban ki akarod bőgni a lelked, akkor nézd meg a Violet Evergarden 10. epizódját japán szinkronnal (meg ugye valamilyen felirattal, ha nem tudsz japánul). Nem kell hozzá az előző részek végig nézése szerintem.


Clannad 2. évad

Angel beats

Anohana

Gosick

Hotarubi no Mori e

Lovely Complex (a medvepörkölt résznél)

Nana (talán ezen sírtam a legtöbbször)

Ookami kodomo no Ame to Yuki

Satsuriku no Tenshi

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou

Yakusoku no Neverland 1. évad

Attack on titan 4. évad 8-9. része asszem.

Kuroko no basket: Kise karakter miatt

Fruits basket 2. évad

Death Note

Talán még az elfen lied, black bullet, hakuoki, 91 days.

2021. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh. Nem figyeltem, hogy csak romantikusakat kérsz....:D Sorry.
2021. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!