Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam az összes iratomat....

Elhagytam az összes iratomat. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Debrecenben a suliból hazafele valószínűleg kiesett a zsebemből a kis igazolvány tartóm. Mindenhol kerestem, de sehol nincs.


Ilyenkor mi a teendő? Hallottam hogy valahol a malomparknál ilyen dkv-s helyen esetleg leadhatták,ha villamoson, vagy buszon hagytam el.


Ha ott sincs?

Esetleg valahol még kereshetem? Debreceni ismerőseim nem nagyon vannak, szóval a facebookra ha kiteszem, nem sokra megyek.



2021. máj. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségen érdeklődhetsz.

Ha minden más eltűnt, az anyakönyvi papírod csak megvan, nem?

Azt nem hordod magadnál.

Hívd fel a kormányablakot, és azzal odamehetsz.

2021. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is jelenteni kell a rendőrségen, mert ha visszaélnek vele, ezzel tudod igazolni, hogy te bejelentetted, hogy elhagytad. Ezután a születési anyakönyvi kivonattal a kormányablakban új személyit és lakcímkártyát kell csináltatni.
2021. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A dkv "Talált tárgyak osztályán" érdeklődj legelőbb. Én így kaptam vissza Budapesten egy táskámat, mert leadta a sofőr (neki is valaki odaadhatta). Magam is láttam Budapesten, amikor az egyik utas odaadta a végállomáson a sofőrnek, aki gyorsan bevitte az irodába.

Ha ott nincs (hagyd náluk a telefonszámod, ha később leadná valaki), akkor menj a rendőrsége, ahogy fentebb javasolták.

2021. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végül szerencsére meglett.
2021. máj. 29. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol találtad meg?
2021. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Később leadták a suli portáján, mert a diákomról látták, hogy oda járok. Szerencsére minden megvan.
2021. máj. 29. 23:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért bízom én még mindig az emberiségben, mert ilyenek is történnek néha...
2021. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!