Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki érintőceruza...

Segítene valaki érintőceruza témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mostanában elkezdtem digitálisan, a telefonomon rajzolni. Eszköznek egy olyan tollat használok, ami egy rendes toll, csak a végén van egy ilyen kis fekete dolog, amivel lehet kezelni a telefont/vagy bármilyen érintőképernyőt. Na most nagyon sokszor látok olyan videókat, ahol az aki rajzol, egy olyan tollat használ, ami alapból ilyen célra van, és hegyes a vége. Viszont az is feltűnt, hogy aki ilyet használ, az általában Ipaden dolgozik.

A kérdésem az lenne, hogy ilyen hegyes végű tollat tudok android telefonnal használni? Mert amikor rákerestem, mindenhol azt írja, hogy Apple kompatibilis, androidról nem esik szó. Így igazából azt sem tudom, hogy hol vehetnék ilyen tollat.

Köszönöm előre is a segítséget!



2021. máj. 29. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Már volt 1-2 ilyen kérdés. Ehhez speciális kijelző, és speciális toll/ceruza kell. Android vonalon gyárt ilyeneket pl. a Samsung, a Lenovo és a Huawei. Telefonon tudtommal csak a Samsung Galaxy Note sorozat támogatja. 100e körül kezdődnek ezek toll nélkül, ami mondjuk 20-40 ezer Ft, vagy ha adnak hozzá, nyilván benne van az árában.
2021. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh... Értem. Köszönöm a segítséget!
2021. máj. 30. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!