Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek majd be?

Hogy illeszkedjek majd be?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9 osztályos a jövő tanévet más iskolában fogom kezdeni. Elég csendes, felénk lány vagyok de szívesen barátkozok. Attól viszont tartok, hogy egy teljesen más osztályba fogok kerülni akik már össze szoktak.

Főleg azok válaszát várnám akik már váltottak iskolát!



2021. máj. 30. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Nyugalom. Én ugyan nem váltottam sulit, de hozzánk jött egy új lány. Biztos vagyok benne hogy lesznek majd barátaid. Anyira mèg nem szokhatak össze hiszen 9.osztaly és ugye volt a korona vírus is ami alatt online tanultak, ezen ne izgulj nem szoktak anyira össze, mèg a legelején vagy van idő beilleszkedni.


Pár jó tanács. Próbálj meg beszélgetni, ne légy felénk. A csendessel sincs semmi baj, csak keresd mások társaságát. Mosolyogj légy pozitív. Próbálj meg megvaltozni hogy ne légy felénk.

2021. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
97%
Ha egy új tanuló érkezik egy osztályba,akkor a többi diákot is fogalalkoztatja majd az,hogy vajon ki az új lány? Kíváncsiak lesznek majd rád.Amikor hozzánk jött egy ugyanígy félénk lány,akkor egypáran már mentek is oda hozzá barátkozni. Szóval barátaid biztosan lesznek,ettől neked nem kell tartanod.
2021. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Tok jo uj dolgokat csinalni ... baromi izgalmas :)
2021. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 9.-be már alapból egy olyan osztályba mentem, akik már óvoda óta együtt vannak.

Elég nehéz volt beilleszkedni.

A legfontosabb az, hogy próbálj meg Jó benyomást tenni, mindenkivel kommunikálni, viccelődni.

Meg fognak kedvelni, csak lehet kell egy kis idő.

2021. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!