Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vinnétek magatokkal egy...

Mit vinnétek magatokkal egy rockkoncertre?

Figyelt kérdés

szóval én ilyen érdekességekre gondolok...pl láttam 1x, h egy srác egy fémhordót hosszában ketté vágott, pajzsként használt és volt nála valami "kard", amivel ütötte és zajongott...na én ilyen hasonló mókásságokra gondoltam...van ötletetek?

Ja...és kérlek kíméljetek az ilyen..."hááát, én egy kakadut vinnék" poénokkal...vagyis jöhet az ilyen is, de akk ne valami erőltetett szarság legyen...


2010. aug. 24. 20:40
 1/4 Sexylady ***** válasza:
alapból nem lehet ezeket bevinni koncertre, fesztiválra, mert a security-k elveszik. A másik az, hogy nagyon nagy hülyeségnek, és kurv@ gyökér dolognak tartom. De ha mégis ilyesmire vetemednék, láncinget vennék magamra, vagy bőr ostorral mennék
2010. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát magamat, az nem elég?
2010. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk nem veszik el...külföldi vagyok és láttam egy pár embert, azok cuccoltak magukkal hasonló mindenféle valamiket...
2010. aug. 24. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy méregdrága léggitárt vinnék magammal. :D
2010. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!