Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone! iCloud tárhely segítség?

Iphone! iCloud tárhely segítség?

Figyelt kérdés
Beírtam a keresőbe, hogy icloud, ott kiadja az icloud.com-ot, ahol megtudod nézni, hogy mik vannak a felhőben. Voltak ott olyan képek és videók, amiket már rég töröltem a nemrég törölt mappából közül is. Miért? Akkor már elvileg törlődnie kellett volna.

2021. jún. 1. 00:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és miért nem csinál biztonsági mentést, ha 5 gb-ból 2,6 van használatban?

Azt írja nincs hozzá tárhely, hogy csináljon, de minimum 2 gb-nyi fotót feltölthetne, de azt sem.

2021. jún. 1. 00:05
 2/2 anonim ***** válasza:

"Voltak ott olyan képek és videók, amiket már rég töröltem a nemrég törölt mappából közül is. Miért? Akkor már elvileg törlődnie kellett volna."

mert a nemrég törölt mappából törölted és nem az iCloudból! :)



"Ja és miért nem csinál biztonsági mentést, ha 5 gb-ból 2,6 van használatban?"

talán mert a biztonsági mentés mérete meghaladja a 2,4 GB-ot!

Beállítások ›› Felül koppints a nevedre ›› iCloud ›› Tárhely kezelése ›› Biztonsági mentések ›› kopp a saját iPhoneodra

Itt láthatod, hogy mekkora a mentés és mekkora a következő

Illetve a listában (aminek a megjelenésére kicsit várni kell) kikapcsolathatod azokat az appokat aminek az adatairól nem kell mentés, így tudod csökkenteni a mentés méretét!


"2 gb-nyi fotót feltölthetne, de azt sem."

Mi van bekapcsolva? iCloud fotók, vagy Fotóstrsam?

2021. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!