Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legfurcsább...

Mi volt az eddigi legfurcsább álmod?

Figyelt kérdés
Ami után úgy keltél fel hogy "wtf?!"

2021. jún. 2. 17:42
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Pont manapság volt...azt álmodtam, hogy alszom, nyúlok, hogy megsimogassam a macskákat (mindig ott kucorognak körülöttem), és egyszercsak egy baba lábát fogom meg...elkezdtem utánanyúlni, de addigra nem volt sehol. Álmomban felébredtem, és paralízisem volt...mivel ilyenem még sosem volt, így álmomban tudtam, hogy álmodok és felébresztettem magam.


No ennél okádékabb álmom nagyon ritkán van.

2021. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a fura ha normális álmom van.
2021. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg furcsa, szürreális álmom van, valószerűtlen eseményekkel. Egyszer azt álmodtam, hogy 2 két bátyám van, pontosabban az 1 valóságos bátyámból volt két példány (vagyis egyikük klón volt). Ráadásul a nevük is ugyanaz volt. Egy ideig nem is furcsállottam, majd amikor jobban belegondoltam, hogy várjunk csak, hogy is van ez, akkor megszakadt az álom. ...de álmodtam olyat is, hogy az egyik metró kiment a városhatáron kívülre és egy teljesen lakatlan, gyéren fás és bokros területen állt meg, az állomás neve pedig Juhászpörkölt volt. (Na, ha ezt valaki megfejti, annak szobrot állíttatok...) :)
2021. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Csak pár példa:


Megtanultam logaritmálással körmöt festeni.

A falunkban levő rejtett városban ellenkező nemű sárkánnyá változtam, mert ettem egy fantasy répából, hogy megtörjem egy másik átváltoztatott átkát.

Illetve dugtam már magtározóban osztálytársal egy ágyon és paradicsom ágyás közt egy furry sárkánnyal. Utóbbival mondjuk nem jött rendesen össze, mert a sáncból kirepülő kis boszorkányok ellopták a pasi varázserejét, meg apám mindig megzavart, így hagytuk az egészet, s inkább lefeküdtünk ott aludni, mert ő másnap munkába kellett menjen (mentős).


Többet most nem írok, mert 2017 óta vezetek álomnaplót, s nem olvasom és írom át érthetőbbre neked mind.

De sok ilyen van:


2018 12 2

FPS játékhoz hasonló, űrlény?-robotok támadnak, esélyünk sincs, menekülök, a többiek engem védnek mert narancssárgaés tech? is vagyok, meghalnak, az asztal alá a gépház mögé bújok, hozzám csapódik még egy kis valami, ,,Miért nem használunk telekinézist is ellenük?'', 2 fiút is magamhoz veszek a rossz sors elől. ,,Ha eltartom magamat s őt, még kettőt is eltudok'', közbe az űrhajómon gondolkodok, férfiak jönnek, azt hiszem veszély, farkasszemnézés, (narancs), ráveszem hogy ölje meg a többit, hiba volt, jóviúk, Erika haverjai, de az idősíkról majd úgyis kitörlöm ->?

?-> házam, fertőző szörnyek, teljes a védelmem (fény), írtom őket,bejutnak, ,,Mi van ha nem voltam se nem halott, se nem ? '', elbújok,menekülök, gáz, fiú, a csűrön keresztül megyünk, egy megtámad, megpróbáljukmeggyújtani, ez után a tűz annál van kinél a gáz


2019 01 17

szembeszomszédnál kecske a kertben, egy nagy kert valahol, keresünk egy veszélyes kecske-embert, nem menekülhetsz előle, előszök fával majd a kaszámmal küzdök ellene, nyerésre állok


2019 04 11

egy lány egy műfogsortól (elöl nincs fog) változott yautjává, nem tudja mi az, lehet boszorka, jó lenne felvenni hogy lássam az átváltozást, túl kicsi, de néha nő, én is yautjává változok

történelem zic?

2021. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma fogok olyat almodni :)
2021. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes! Átérzem.

Nálam is az a furcsa ha normális álmaim vannakXD

Legutóbb például azt álmodtam, hogy valami rokonomék körbevezettek egy farmon és büszkén mutogatták az állataikat. Volt ott egy csomó miniatűr törzskönyves kecske, két halvány aranyszínű bika, akiktől meg kellett kérdezniük a tulajdonosoknak, hogy akarnak e táncolni, mert ma fellépésük lenne, közben pedig mutogattak a bikákról képet fellépés közben, rózsaszín tütü meg valami fejdísz volt rajtuk.

Aztán a gazda testvére eltűnt és nekem kellett megtalani. Találtam nyomokat amik segítettek ebben es aminél az első az volt hogy etessem meg a bikákat.

Egyébként a többiek álmai is királyok🧚

2021. jún. 5. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legmaradandóbb furcsaság, amikor egy vonattal osztálykirándulni mentünk a gimis és az általános iskolás osztályom keverékével, de átváltozott a vonat egy elefánttá, és átmentünk a balatonon vele mert megnyúltak a lábai (mint Salvador Dalí képén), aztán egy bambuszdzsungelbe értünk. 😂 (Ez egy régebbi álmom)


De ma is furcsát álmodtam, de csak a végére emlékszem, hogy az öcsémmel és pár barátommal egy fura állatkertbe mentünk, és valami olyasmi volt hogy az állatok közt lehetünk, de ilyen rendes maki, víziló meg ilyenek közt, és felmásztunk valami maki-helyre és amikor lejöttem a kapun jött be 2 elefánt-víziló, és a kisebbik tüsszentett hármat, de emberi hangon, ezután kiderült, hogy ez csak mű víziló volt, de puha, és mindez átváltott apukám kertjére, ahol még megvolt a cseresznyefa (amit kivágtak már a valóságban) és ott volt egy férfi?csávó?srác? nemtudom de meg akartam csókolni (nőnemű vagyok), de elfordította a fejét így megöleltem, és felébredtem.

2021. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!