Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit illik adni szalagavatóra...

Mit illik adni szalagavatóra a barátomnak? Hogyan illik megjelenni azon bellül, hogy csinosan?

Figyelt kérdés
Eleinte ékszerre gondoltam, de azt vettem neki az egy évre, virágot úgy tudom nem illik, plüss azért az szerintem picit cink egy 20 évesnek. Karlánca is van, nyaklánca is, a medálokat nem szereti, fülbevalója is van.. Már nagyon tanácstalan vagyok és most pénteken lesz a szalagavatója. Senki nem tud segíteni, akiket eddig kérdeztem :S Karácsonyra már glavíroztattam neki.. Tehát az is felejtős.
2008. dec. 7. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Márkás parfümöt? Mennyit szánsz rá?
2008. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinos itt azt jelenti, hogy szépen kiöltözve, fiúknak öltöny, lányoknak nem feltétlenül kell ennyire formálisnak lenni, csinosabb szoknya/felső fasza.
2008. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk csak viragot szokas adni.
2008. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!