Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a szememmel?

Mi lehet a probléma a szememmel?

Figyelt kérdés

Hali! Kérdésem az lenne felétek, hogy vajon van e szembetegségem,ha igen milyen,vagy mit lehet tenni ellene?

Gyakran kell lecsuknom,és eltakarnom a szemem, mert bántja a fény,emellett rendkívül hamar bekönnyezik. Amikor nézek valahova egy nagyon picit első pillanatban, mikor ránézek homályos. De ez tényleg pici, ez csupán a napokban jött elő. (A többi már kicsit régebb óta.)

És azt leszögezném,hogy 10-20 év közötti vagyok, szóval valószínűleg nem azért ilyen a szemem, mert idős vagyok..

Messzire szerintem kevésbé látok jól,az iskolaorvosnál úgy két hónapja volt egy vizsgálat, ahol a szemünket is nézték, és 10-ből csak 5 pontot értem el.

Előre is köszönöm a válaszaitokat,szép napot mindenkinek! :)



2021. jún. 9. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Talán, ha elmennél a szemészetre.
2021. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szemüveg fog kelleni, szóval mindenképp menj el egy szemészetre.


Szemüveges vagyok, de mellette még nagyon szárazak is a szemeim, sokszor égnek, van, hogy én sem látok teljesen élesen és zavar engem is a fény, ezért naponta többször kell szemcseppet használnom.


A fény miatt általában napszemüvegben vagyok vagy baseball sapkát húzok, sokat segít.

2021. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a havas táj bántja a szemem olyankor kénytelen vagyok napszemüveget hordani és az erős napsütésben is. Így jelentősen javult a látásom is mert nem erőltetődik a szemem és nem könnyezik állandóan. 55 évesen még nincs szemüvegem.
2021. jún. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!