Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok ügyfélkaput csinált...

Hogy tudok ügyfélkaput csináltatni, és utána használni az EESZT COVID alkalmazást?

Figyelt kérdés
Már mindkét oltást megkaptam, de a kártyám még sehol. Jelezve lett, de még mindig semmi. Holnap lenne egy esemény ahova kellene a kártya, listás, ezért az sem játszik, hogy más iratait elkérjem esetleg. Okmányirodában tudok ügyfélkaput nyitni, viszont időpontfoglalás nem szükséges? És utána már aznap lehetséges is, hogy minden rendben lesz és használni is tudom az alkalmazást? Mi ennek a menete? Segítség...:(

2021. jún. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam delután 3-kor megcsináltatta az ügyfélkaput, mire hazaértünk már megkapta a visszaigazoló e-mailt, és befejezte a regisztrációt.

Kb. egy fél órán belül már le is olvastuk egy másik telefonnal a QR kódot.

Tehát, ha holnap reggel vagy délelőtt tudsz ügyfélkaput intézni a kormányablaknál, elvileg egy órán belül mehetsz a programra.

Mi itt Debrecenben időpintot foglaltunk, az én ügyfélkaoumon keresztül.

Fogalmam nincs, hogy enelkül lehet-e? Valamint azt sem tudom, hogy kell-e időpint vagy csak bemégy és sorszámot húzol és vársz.

Ennyit tudtam segíteni.

Ja, és itt 2 hétre volt csak időpont.

2021. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi az elütésekért, leragad a szemem a fáradtságtól. :)
2021. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező! Mizu? Sikerült?
2021. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, végül időpont nélkül körülbelül 5 perc alatt megoldottam az egészet, majd később, kb. 2 perc alatt kész is voltam vele teljesen. :D Aznap sikerült is elmennem vele az eseményre. Köszönöm! :)
2021. jún. 15. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Na, jól van! Örülök, hogy segithettem, ha már ilyen helyzetbe hoztak minket.

Képzeld, nekem és a férjemnek laboros ellenanyag szintre igényeltük a kártyát és megjött kb. 9 napra.

A fiam az első oltás után pedig 8. napra megkapta.

Elképesztő, hogy neked ennyit késik.

2021. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!