Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Műsorújságot vissza lehet...

Műsorújságot vissza lehet nézni valahol? 2007-2015 közöttieket?

Figyelt kérdés

Azért az akkori műsorújságokat szeretném visszanézni, mert akkor még gyerek voltam, és emlékszem egy csomó műsorra amit akkor néztem.


Aztán így lehet van olyan is amit elfelejtettem, és nagyon tetszett, de újra szeretném nézni!


pl. AXN Sci-fie- csatornán néztem régebben animéket.

- Naruto

- Yu Yu Hakusho

- Bleach

- Conan a detektív

- Kilari

stb :D


Aztán így több mint 10 év elteltével nosztalgikus lenne visszaolvasni hogy hogyan adták az animéket, melyik napokon, hány órakor, stb :)


Visszaemlékezni, hogy ekkor, gyerekként a tv előtt testvéreimmel néztem stb!


Köszi ha valaki tudna segíteni!



2021. jún. 10. 23:00
 1/4 anonim válasza:
50%
Engem is érdekelne. Régen, nem olyan rég, kb. 1-2 évvel ezelőtt erre a célra szolgált a tv.animare.hu, viszont most csak a jelenlegi műsorújságot mutatja, pedig itt vissza lehetett nézni a műsorújságot ~2005-ig konkrét dátumra keresve, esetleg műsorra, és egy csomó csatorna meg volt csinálva.
2021. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1-es vagyok, egyébként jó módszer erre a csatornák Wikipédia-cikkjei, ott általában fel van sorolva az összes műsor, ami ment rajta, azt hiszem.
2021. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja tudom, én is emlékszem. Régebben visszanéztem simn pl. 2011 március 27 21:15-kor mi ment pl. animaxon stb, most meg semmi :D Örül az ember ha a napi, hetit, havit látja...
2021. jún. 10. 23:32
 4/4 citromfűlevél ***** válasza:

Itt vissza lehet nézni 2012-től a TV-műsor weboldalát, rajta van az AXN SciFi:

[link]


Ugyanitt a tv.animare.hu odalát is meg lehet nézni:

[link]

2021. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!