Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az [as]?

Mit jelent az [as]?

Figyelt kérdés
Egy csomo tiktok videoban lattam , de sehol nem talaltam magyarazatot

2021. jún. 12. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ass? mert akkor az segget jelent, ezt hamarabb el tudom képzelni tiktok vidiken

De angolban van olyan is hogy as pl as soon as possible úgy tudnám fordítani hogy amennyire, vagy mint szöveg környezettől függ

2021. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az [adult swim] csatorna logója, rövidítése. Arra utal, hogy ezen a csatornán voltak olyan abszurd bejátszások és jeleneteket, ezeket (a stílust) utánozzák most le. A maradék pedig felül a trendvonatra, és ezeket az alkotókat utánozza le, hiszen ha ők beteszik a videó végére az [as] szöveget, akkor nekik is be kell tenni (akkor is, ha gőze sincs miért van ott és mit jelent), mert most ez a menő.
2021. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Angolban erre is használják : Tom as stupid as Jake. Magyarul Tom olyan hülye mint Jake. Bár nem hiszen hogy erre gondoltál, de az angolban erre is használják az as- t
2021. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!