Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erősen gondolkozom a rendőr...

Erősen gondolkozom a rendőr szakmán, megérné?

Figyelt kérdés

Már egészen régóta gondolkozom, hogy ebben a szakmában tudnék kiteljesedni. Csak nem tudok róla eleget. A felvi.hu-n már nézegettem a szakokat, de nem vagyok benne biztos, melyik lenne a nekem való. (pl. a nyomozón is gondolkodtam). Azt tudom, hogy kevés a fizetés még sok túlórával is és nehéz feljebb lépni a ranglétrán, illetve lelkileg eleinte megterhelő lehet folyton "rossz" emberekkel dolgozni (anyám szerint..)

Tudom hogy ez a szakma nem olyan mint a filmekben, ezért is nem onnan jött az ötlet.

Tudnátok (ellen)érveket mondani, lehetőleg olyantól, aki közelről ismeri ezt az egészet?

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jún. 14. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Felmerült bennem a kérdés, hogy miből gondolod, hogy ebben tudsz kiteljesedni ha még a saját bevallásod szerint sem tudsz róla eleget de aztán rájöttem, hogy pont ez egy jó rendőr ismérve.


Az, hogy mit jelent az, hogy "megéri", csak a jóisten és egy rendőr tudhatja.

2021. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli sose leszel, az biztos, ez már egy érv mellette.
2021. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
tehát a rendőrtisztire mennél? készülj fel több évig tartó magolásra, jogi nyelvre, megaláztatásra, a mindenkori kormány seggének nyalására
2021. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
91%
#2 igaza van, de lakást sem veszel a fizudból.
2021. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hallgatóként “fizu”-t kap...
2021. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ellenérv, hogy az egyetem elvégzése után valószínűleg nem fogsz tiszti helyet kapni, hacsak nincs jó ismerősöd. Amennyiben fix állást szeretnél az iskola után, akkor a honvédséget ajánlom inkább.
2021. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki kap beosztást, ne hülyéskedj már...
2021. aug. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

Ne keverjük a dolgot, én nem azt mondtam, hogy beosztást nem kap,hanem,hogy tiszti helyet nem. Nem mindegy, hogy az ember az iskola elvégzése után tiszti vagy tiszthelyettesi pozícióba kerül. Sajnos ismerősöm a több éve ott dolgozott mikor elkezdte a tisztit és mégsem kapott tiszti beosztást a diploma után. Ha ismerős nélkül van is rá esély, akkor is inkább a keleti országrészben.

2021. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!