Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjún megkérdezhetem,...

Állásinterjún megkérdezhetem, mennyi lesz a fizetésem?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömet 4 napja vették fel oda, ahova jelentkeztem, és elmondása szerint, az interjúztató nem említette a fizetést. Szabad rákérdeznem, ha nem kerül szóba?
2021. jún. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sőt kötelező. Különben honnan tudnád, hogy akarsz-e annyiért náluk dolgozni?
2021. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amikor felteszi azt a kérdést, hogy "Van-e még kérdése?" Akkor arra mondhatod, hogy az anyagiakról még nem beszéltetek...
2021. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első kérdés. Fizetés, körülmények. Fura, én eddig két állásinterjún voltam, de ott inkább én tettem fel kérdéseket és én döntöttem, hogy akarok e ott dolgozni.
2021. jún. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Az állásinterjú egy kétirányú kommunikációs folyamat. Nem csak téged kérdeznek, te is kérdezel. Ha nem teszed, különösen, ha a fizetésedre nem vagy kíváncsi, az úgy néz ki, mintha nem is érdekelne az egész - ergo nem vagy komolyan vehető, nem lehet veled hosszútávra tervezni.
2021. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!