Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 1841-es 1 krajcár-osom...

Ladik kérdése:

Van egy 1841-es 1 krajcár-osom mennyit érhet?

Figyelt kérdés
A minősége elég jó a számok és a betük jól kivehetőek rajta itt egy google-n talált link nekem is ilyen van [link] az interneten szinte semmit sem találtam róla valaki 100000 valaki 500 forint ért akorta eladni így nem tudom mennyit érhet ebben szeretném a segítségeteket kérni

2021. jún. 15. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Mi az a krajcár-osom? És mit vársz tőlük?

Mutatsz egy hasonló érméről képet, és hogy elég nagy szórásban találtál árakat. Ehhez így semmit nem tudunk hozzátenni.

2021. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Ha idetévednek egy szakértő, az sem tudna többet.
2021. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha találtál róla a neten képet, akkor annyira nem egy extrém ritka darab. Az meg nem releváns, hogy ki mennyiért próbálja eladni, legfeljebb az, hogy mennyiért sikerül. Én arra tippelnék sajna, hogy nem ér néhány száz forintnál többet.
2021. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel róla jó minőségű képeket egy facebook numizmatikai csoportba, és ott kérdezd meg hogy mennyit ér.
2021. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!