Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az írószert,...

Hogy hívják azt az írószert, amibe kitört (színes)ceruza hegyét kell beletenni, és "megfogja" azt, így tovább lehet használni a kitört hegyet? És hol kapható?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban a nagyszüleimtől kaptam egy olyan írószer-alkalmatosságot, ami kis fémkarmokkal közrefogta a kitört ceruzahegyeket. Okkersárga volt, fém volt az a rész, ami fogta a hegyet. Leginkább töltőceruzának tudnám összefoglalni, de mégsem az, mert ahhoz bolti betéteket vesz az ember, és olyat még csak grafitban láttam. Ismerős valakinek ez az írószer? Hol lehet kapni?

2021. jún. 15. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Versatile cerka. :)
2021. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57-ben születtem, de nem emlékszem a leírásodnak mindenben megfelelő alkalmatosságra. A Versatilre természetesen igen, de az nem a kitört hegyek mentésére volt, hanem grafit betétetett lehetett bele tenni.
2021. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából pont olyanra gondoltam, mint a linkelt termék :) Benézek egy Pirexbe, hátha megtalálom.
2021. jún. 15. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltőceruzának hívják, és én is kitört ceruzahegyekkel etetem. Plusz még a már hegyezhetetlen ceruzák belét is megkapják.
2021. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!