Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha nem zárják...

Mit tudok tenni ha nem zárják a közös kaput a lakók?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tarsashazban lakunk a parommal ahol van meg plussz 3 lakas a mienken kivul. Evvel nincs is porblema. Viszont a melettunk levo hazzal kozos a kapubejaronk amit ok sose zarnak be! Rengetegszer kiirtuk, hogy zarjak be. Szoltunk is nekik..de semmi! Igazabol ok tanulas celjabol hasznaljak szoval senki nem lakik benne.(valami pilota kepzes folyik..)

Hozzank viszont vad idegenek bejarnak ejjel/nappal miattuk! Attol felunk, hogy betornek vagy megrongoljak az udvarban levo dolgokat.

Kihez kell ilyenkor fordulni vagy mit tudok tenni ez ellen?

Koszonom elore is a valaszokat!


2021. jún. 15. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magától záródó, kóddal nyitható ajtó?
2021. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyik sem. Kulcsos!

Azt szeretnenk elerni valamien uton modon, hogy bezarjak maguk utan az ajtot mindig. Csak nem tudom hova tudok fordulni ilyen problemaval.

2021. jún. 16. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez nincs szervezet, ahova fordulhatnál. (Bár lehet, hogy csak nem tudok róla)

Ellenben a többi lakóval meg lehet beszélni, hogy megújítsátok a bejárati ajtót, ami magától záródhatna, és kóddal nyitódna. Nyilván erre be is kellene ruházni. Laktam társasházban, és nálunk is kicserélték többször is a zárat. Bár lehet a kód helyett (amilyen zárat végül mi sem kaptunk), lehet elég lenne, csak az, hogy miután elengedi valaki a kaput, visszazár, és utána csak kulccsal lehet nyitni. 22 óra után pedig még kulcsra is zártuk, tehát nem csak becsapódott, és zárva maradt, hanem még rá is fordítottuk a zárat. Viszont ja nem az összes lakó járul hozzá, akkor a többségnek kell döntenie a lakógyűlésen.

2021. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!