Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt miért hisznek több kérdést...

Itt miért hisznek több kérdést kamunak mikor tökre igazak is lehetnek?

Figyelt kérdés
Hetente futok olyan kérdésekbe főleg családi kapcsolatokban ahol igen sok válasz érkezik sok pozizív visszajelzés és persze a fröcsögős negatív kommentek akik minden szót szinte kiforgatnak hogy legyen valamin vitázni. Én amiket olvastam sosem gondoltam egyből hogy na ez kamu pedig volt már olyan és az tényleg az is volt de tök átlagos kérdésekre is benyomják többször hogy "na aranyom ezt túltoltad mint kamusztori" vagy ilyesmi pedig tök sok pozitív és terjedelmes válasz érkezik a kérdezőt kisegítve. Nem is értem ha egy kicsit kiugrik a kérdező jelen helyzete az övékből egyből kamunak kell szociálni? És amit nem értek tök értelmes és általános kérdésekre is betalálnak a hogy mondjam bunkó stílussal válaszolók pedig sokszor semmi kiváltó ok nem volt a kérdésben amitől ezzel a stílussal kellene válaszolni és ez valahogy úgy elszomorít néha persze jönnek értelmes válaszok. Én is írtam néhányszor kérdést több élethelyzetről de egyből írták hogy kamu pedig igaz volt...És amikor olyasmiket írnak hogy "nem tudom de nem is érdekel" stílusú válaszok egyáltalán minek válaszolnak ha ezeket leponntozzák legjobb esetben törlik a haszontalansága miatt? (<-volt rá példa).Valahogy mostanában érzem ezt hogy itt elszabadultak nagyon az ilyen alakok akik csak ezért járnak fel szinte és ez elveszi a kedvem tőle pedig szeretem az oldalt. De itt már félek szinte kérdezni az ilyen válaszolók miatt. Ti hogy vagytok ezzel a jelenséggel és titeket is ért már ilyesmi?

2021. jún. 20. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hozzászólás-gerjesztő, provokatív típuskérdések, amivel a trollok, unatkozó emberek szokták hergelni az olvasókat, szándékosan. Minél több ilyet látsz, annál jobban felismered őket. Viszont előfordul olyan is, hogy valaki ezekhez hasonló tartalmú, témájú valós kérdést tesz fel, de az általánosítás miatt már automatikusan kamunak hiszik, és az ártatlan kérdező is ugyanúgy megkapja azt a típusú támadást és ellenszenvet, amit addig csak a trollok ténykedése váltott ki az emberekből.

Ez amúgy minden hozzászóláson alapuló felület rákfenéje, kiemelten azokon az oldalakon, ahol az anonimitás jelen van.

2021. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!