Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan animet keresek, amiben...

Ny. Dóra kérdése:

Olyan animet keresek, amiben a főszereplőt elküldik/száműzik otthonról és a vándorlása során barátokat szerez. Valaki tud ilyet írni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg fiú legyen a főszereplő, de az se baj ha lány, csak legyen jó a grafikája és nézzenek ki jól a szereplők.😊😊

2021. jún. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

- A vadon hercegnője - Animefilm, Miyazaki Hayao. Nem olyan jó, mint a rendező többi műve, de így is egy fantasztikus film.

- Code Geass - Az egyik legzseniálisabb anime, amit életemben láttam. Abszolút egyik kedvencem.

- Avatár: Aang legendája - Ez hivatalosan véve nem anime, hiszen amerikai, de rengeteget merített Japánból, mind történetileg, mind animációjában, de olyan szinten, hogy rengeteg ember mondja rá, hogy anime. 61 részbe sűrített tömény zsenialítás, életem legmeghatározóbb műve.

- Spice and Wolf - Ebben semmi száműzetés nincs, de a főhős egy vándor. Érdemes megnézni, jó kis anime ez is.


A Code Geass és az Avatár abszolút kedvenc, semmilyen körülmények között ne hagyd ki. Az Avatárban nem a fő-főszereplőt száműzték (bár rá is illik valamennyire a leírásod), hanem mondhatni a másodfőszereplőt.

2021. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Arte

Douluo Dalu (kínai donghua, még javában fut)

Ze Tian Ji (dettó donghua)

2021. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dororo
2021. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az Avatárt már láttam 😊, a többire pedig mindenképp ránézek.

2021. aug. 1. 03:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!