Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik,mi alapján és hogyan...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Kik,mi alapján és hogyan határozzák meg hogy egy szemeteszsák hány liter szemetet bír el?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A liter az ürtartalomra vonatkozik, nem a teherbírásra.
2021. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát! Egy liter tollpihe könnyebb, mint egy liter arany? :-)
2021. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,azt én is gondoltam hogy a liter az űrtartalomra vonatkozik,de azt szeretném kérdezni ezt hogyan,kik és mi alapján határozzák meg?
2021. jún. 23. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan emberek, akik tanulni jártak iskolába, és hallottak pl. olyanról, hogy munka, szakítószilárdság stb. Sok marhaságot, amire soha nem lesz szükség. Ja, de. A liter az űrtartalom. Ne mond, hogy egy zsák űrtartalmát te magad nem tudod kiszámolni!

És senki nem határozza meg, hány liter szemetet bír el, mert érdektelen. Mint írtam tollpihével is megtölthető, meg arannyal is.

Az azonos térfogatú toll és arany tömege/súlya nagyon-nagyon eltérő.

2021. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az új választ is.
2021. jún. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!