Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkohoolos filcet kupakkal...

Alkohoolos filcet kupakkal felfele vagy lefele érdemes tárolni? Miért?

Figyelt kérdés

#filctoll #alkoholos filc #filctroll :-)
2021. jún. 22. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vízszintesen, különben könnyen eldől.
2021. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Jogos XD En viszont egy poharhoz hasonlatos izebigyuszban tartom a tollaimat. Igy csak allva fernek el. Nah jo, neha kicsit srehen. Max 70°-os szogben.
2021. jún. 22. 19:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Tenyleg erdekel a valasz. En kupakkal felfele szoktam nehogy kifollyon beloluk a tinta. Igy viszont lehet hogy sok ido alatt lemegy a tinta az aljara es ha kell akkor nem fog egybol fogni. Bar meg nem volt ilyen problemam, de elmeletben erdekel hogy melyik az idealis. Nagyon raporogtem a temara. XD Man a cigit se szivom csak ezen agyalok.
2021. jún. 22. 19:09
 4/5 A kérdező kommentje:
gyaááá találtam valamit, csak ezt vmi művészeknek gyártott, nem alkoholos méregdrága flichez írták: TÁROLÁS: Fontos, hogy minden esetben vízszintesen tároljuk a terméket! Ellenkező esetben egy helyre koncentrálódnak a színes pigment-részecskék, mely attól függően, hogy hosszabb ideig (> 1 hét) lefelé vagy felfelé fordítva volt tárolva a filctoll, vagy teljesen megakadályozhatja a tinta távozását (kupakkal lefelé tárolás esetén) vagy a metálfényű pigmentek nélkül, halványan jelenik meg a tinta a papíron (kupakkal felfelé tárolás esetén).
2021. jún. 22. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Vízszintesen, vannak kifejezetten ilyen tárolók is.

[link]

2021. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!