Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni a...

Hogy lehet feldolgozni a gyászt? Mik segítenek?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy hónapja, hogy váratlanul meghalt apukám. 51 éves volt. Rá 3 hétre megszületett a kisfiam. Mindenki azzal a mondattal idegesít , hogy helyette jött, meg hogy ha Isten ad egy életet, egyet elvesz. Nekem a kisfiam a minden. Nagyon szeretem. Próbálom visszafogni előtte a sírást, magamba folytani. De annyira fáj... Apukám úgy várta, és az Isten elvette őt. Nem tudok beletörődni. Hiányzik. Nem jön, nem hív, nincs itt. Úgy érzem, meghalok, hogy nem láthatja a kisfiam. Nem tudom mit tegyek, s ráadásul anyukám annyira ki van készülve ordít egész nap, pszichiátriára kellesz vinnem. Csak kiabálja, hogy miért nem vártad meg az unokádat.

Tanácstalan vagyok teljesen. Tudom, hogy nem hozzuk vissza, de kezdek megőrülni úgy érzem. Rettenetesen hiányzik nekünk.



2021. jún. 23. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Fordulj pszichológushoz, és ne anyáddal egy lakásban éljetek.
2021. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Megőrjit téged az anyukád, menj máshová lakni!
2021. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%

Micsoda együttérzö válaszok!

Ja, anyukád most elromlott, dobd ki

Sok a tapló

2021. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
95%

Emberek! Az anyukája élete párját veszítette el! Én sem tudom,hogy kibirnám-e,ha többet nem beszélnénk a párommal,mert elment.

Természetes,hogy csúnyán szolva begolyozik,hiszen teljesen megváltozott az élete. Elveszítette a másik felét.

Sajnos ezeket nagyon nehéz feldolgozni. Sok ideig hiányozni fog. Szerintem furcsa lenne a gyerekben az apukát látni,de ha enyhítene rajta,gondoljátok,képzeljétek azt,hogy igen, azért lett a baba,mert neki lejárt az ideje.

Valamilyen szinten persze tovább vitted,hisz apukád génjei is benne vannak.:)

Nem kell őt elengedni,beszélhettek hozzá,ez normális. A kiabálás nem,de mindenki máshogy adja ki a gyászt.

Lehet dühös, egész nap szomorú, reménytelen,emberi érzelmek sokasága.

Figyeljetek egymásra. Anyukádra nagyon,hiszen ő elvesztette a másik felét mint korábban írtam. Amikor magányra van szüksége adjátok meg neki,ha pedig veletek akar lenni,engedjétek.

Részvétem!❤️

2021. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!