Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xbox 360-as konzolomon 1.13-as...

HappyGuy DJ kérdése:

Xbox 360-as konzolomon 1.13-as Minecraft van. Lehet frissíteni 1.17-re?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, mert xbox 360-ra nem jön több frissítés
2021. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha felcsatlakozol Xbox Livera és elindítod a Minecraftet akkor felajánlja azt a frissítést ami a legeslegutolsó ami még kijött a gépre (ha még nincs telepítve). Ha nem ír ki semmi akkor nincs mit tenni az a maximum. Sajnos az Xbox 360nak csak 512MB memóriája van és bár még évekig frissítették mikor megjelentek az újabb gépek, egy idő után kifogytak belőle. Nem bír többet a rendszer, így is sokszor (tapasztalatom szerint) nagyon rosszul fut a játék.

Ha tovább szeretnél menni akkor újabb konzol kell. Vagy Xbox One vagy Xbox Series. Szerintem jelenleg az Xbox Seriesnek van a legjobb ár/érték aránya ha elég, hogy csak HDben (1080p-1440p) futtat játékokat. Amit érdemes tudni, hogy nincs benne lemezmeghajtó tehát csak a digitális boltból lehet hozzá vásárolni, de a 360as Minecraftot úgysem telepíthetnéd rá, mert csak az újabb változatot támogatja.

2021. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újra olvasva félreérthető lehet: Az Xbox Series Sről beszéltem az előbb, annak van a legjobb ár/érték aránya. A Series X jobb, de majdnem kétszer annyiba kerül. Szerintem Onet nem érdemes venni ma már mert ugyan olcsóbb (leginkább használtan) valamivel, de nem olyan sokkal és kifutó generáció. Amit spórolnál rajta azt elveszted amikor 1-2 év múlva nem jönnek rá új játékok.
2021. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!