Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szólnál egy idegennek, ha...

Szólnál egy idegennek, ha látnád, hogy pókica van a hátán ennek láttán?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék, hanem oda mennék és levenném.

Csináltam már ilyet lánynál. Ha ott elmondanám, hogy egy pók van a hajában vagy a vállán, akkor ott kap egy hiszti rohamot és segíteni se tudok.

Utólag könnyebb mondani, hogy bocsi, volt rajtad egy pók, de nem akartam, hogy bepánikolj.

2021. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megfogtad a sej haját is?
2021. jún. 26. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem, nyílvánosan még a páromnak sem. Az nem utcára illő dolog szerintem.

Az meg megint másik dolog, hogy szerintem értelmes ember meg nem fogdos idegen lányokat az utcán, vagy tesz megjegyzéseket.

Megint másabb egy ilyen szituáció, mikor segítesz neki, vagy szolídan megdícséred, pl hogy szép a acélbetétes bakkancsa.

2021. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyilkolni sem illik utcán...
2021. jún. 26. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ilyen helyzetben először szólnának, aztán felajánlanák, hogy leveszik rólam a pókot, majd az eltávolítás után szépen megköszönöm. :D

Ha valaki csak úgy odalépne mögém hirtelen és elkezdené csapkodni a hátam (vagy a sejhajom :D), valószínűleg megijednék, hogy támadni akar, és úgy verném bordaközön, hogy még a pók is sírva fakadna... szóval azért óvatosan ezzel. :D

2021. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Azért pókot nem csapnék csak úgy a hátadra. Azért az felkenődne a ruhádra is.

Simán megfogom kézzel és leveszem. Kb annyit éreznél, hogy valaki hozzáér a hátadhoz és már arrébb is lépett. Nem hinném, hogy ezt támadásnak vennéd.

De ha valaki csak bedob egy olyat, hogy egy pók van a ruhádon és ő hozzá sem nyúlna, még lehet vetkőzni is elkezdenél hirtelen, főleg ha nagyon pánikolós valaki.

Még középsuliban volt mikor szóltam egy csajnak, hogy egy pók van rajta. Visítva rohangált, hogy "szedd le, szedd le" csak ha nem áll meg nem tudom levenni, a futás meg nem tudom min segít.

Tényleg praktikusabb azért csak simán levenni.

Csapdosni meg tényleg még előzetes bejelentés után sem. Hatalmas a kezem és elég súlyos is. Ha valamit le kellene csapni egy lányról annak nyoma maradna.

2021. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!