Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tizenegyes párbajban ha...

A tizenegyes párbajban ha valaki betalál az gólnak számít?

Figyelt kérdés
Ma akarok fogadni belgi portugáliára de úgy, hogy Ronaldo szerez gólt. Ha a tizipárbajban talál be az számít, vagy sem?
2021. jún. 27. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában az úgy nem számít. De nézd meg ott, ahol a fogadást ajánlják, náluk hogy megy ez.
2021. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:

Általában a tizenegyespárbajban szerzett gólok, nem számítanak bele az alapfogadásokba.Általában csak a speciális ajánlatokban - már ha megadnak ilyet - lehet hasonlókra fogadni.

A részvételi szabályzatban fogalmazzák meg a különböző feltételeket, lehetőségeket, szabályokat.

2021. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha fogadok Ronaldo-ra, hogy szerez gólt az csak a 90 percig érvényes, vagy addig amíg a pályán van?
2021. jún. 27. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg ott ahol fogadni akarsz, hogy mikor mire fizet.
2021. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:

Javaslom a Tippmixen átnézni a 148 ajánlatot...


[link]


Én úgy néztem, alapból csak 2 ajánlat vonatkozik a hosszabbításra, de lehet, hogy élő fogadásban egyéb ajánlatok is előkerülnek.

Alapból a 90 perce lenne érvényes az a fogadás, hogy CR szerez-e gólt.

2021. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azt mondták csak a rendes játékidő számít. Inkább nem rakom meg. De ez is milyen köcsögség....
2021. jún. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!