Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felhelenteni a...

Hogyan tudom felhelenteni a boltot?

Figyelt kérdés

Helló

Lakótelepen lakom, és ugyebár itt nem lehet neki árulnia. Árul: cigit,élemiszereket,cukrokat ezeket azokat.

Na es az a problémám,hogy amikor megyek hozzá… te meg miért hozol ide aprókat? Többet nem veszem el, de kb mindenkinek ezt mondják,akik mennek hozzá.. es megszeretném toletek kerdezni azt,hogy ilyenkor mit kell csinálni? Hogyan jelenthetem fel? Kinél?



2021. jún. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen bűncselekmény az, ami szerintem megalapozná a feljelentést?
2021. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
És mi a tulajdonképpeni bajod? Nem nemzeti dohánybolt, de mégis árul dohányterméket, vagy az hogy nem fogadja el az aprót? Utóbbi biztosan nem bűncselekmény, de fajtánként 50 darabot köteles lenne elfogadni. Ha jól számolom, akkor az 19 250 Ft. Lehet, be kellene rolnizni ebben az esetben.
2021. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feljelentést rendőrségen lehet tenni, bűncselekmény gyanúja esetén.
2021. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem rendes bolt, hanem csak úgy áruk dolgokat. Neki nem szabad itt àrulnia
2021. jún. 28. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg mit hadoválsz össze. A bolt szót te használtad a kérdésben is. Ha csak táskából árul, vagy csak úgy kitesz egy asztalt és, arról, akkor önkormányzathoz, rendőrséghez fordulnék.
2021. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!