Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy fura kérdés de ez...

Lehet hogy fura kérdés de ez most azoknak szól akik hallgatnak koreai pop zenét(kpop). Szerintetek úgy kb 5 év múlva melyik banda lesz a legkedveltebb? Csak nekem van egy olyan érzésem hogy akkor már a legtöbb ember azt se tudja mi az a Red velvet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 08:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

A Stray kids biztos hogy nagyon nagy lesz mivel self produced group és a tagok is egy tag által lettek kiválasztva, így eltérnek a többi kpop bandától. Valamiért úgy érzem hogy ők is nagyon híresek lesznek, de más szinten mint a Bts, szerintem a stray kidsnek nagyon sok olyan hallgatója lesz akik nem nem kpop fanok csak hallgatja a zenéjüket illetve a nem kpop fanok által jobban el lesznek fogadva mint a bts és nem kapnak annyi utálatot (marmint igy a sikerük miatt).

Txt, enhypent is mondanám viszont szerintem ők a bts árnyékából nem fognak tudni kilépni sajnos:(

Illetve szerintem a blackpink nem sokáig fog együtt maradni, mert jön a baby monster és ez tipikus yg húzás lenne. de remélem nem így lesz mert a bp a kedvenc bandám és nagyon imádom őket:(

Meg még talán aespa (viszont nekem Karina nagyon nem szimpatikus így nem tudom megszeretni őket pedig Giselle és Ningning személyisége nagyon bejön)

a BTS 5 év múlva biztos hogy még együtt lesz, de ha nem is lesznek ennyire felkapottak is mindenki ismerni fogja őket, bts paved the way vagy mit szoktak mondani:D

2021. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a bigbanget superjuniort is mindenki ismeri nem ez a lényeg... hanem a kiöregedés és aki követte a disbandolt bandkat azok láthatták hogy az ex-idolok olyanokat mondanak hogy végre egészséges életet tudnak élni pihenni enni stb szóval nagyon keserű az élet nem csoda hogy elég sokszor isznak szinte heti szinten az idolok
2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Szerintem ha az Ive egy JYP-től vagy egy SM-től jött volna akkor ők lesznek ( Tudom amikor még fellett téve ez a kérdés még nem debutáltak ) Vagy lehet a New Jeans/Le sserafim
2022. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy későn írok, de szerintem BTS vagy BabyMonster! (A BabyMonster azért, mert már most híresek, a BTS meg hát már 2013 óta nagyon nagy siker!)
2023. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani (előző vagyok) a Le Sserafim-et! (Ahogy elolvastam a 13asét úgy jutott az eszembe!) :)
2023. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Mivel a BTS katonaságba vonul és most is van vmi Jungkook-kal, ezért ők szerintem veszteni fognak a hírnevekből
2023. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi történt Jungkook-kal?
2023. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Elvileg depressziós, iszik, és a legutobbi live-jába sírt is.
2023. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Már elnézést de mindig is a Bts lesz a legjobb fiú banda


Plusz attól hogy még LEHET HOGY

Feloszlik a BLACKPINK akkor is a BLACKPINK lesz a leghíresebb hiszen ez rekord a kpop tortenelmeb amennyi feliratkozo nezetsseg és meg sorolhatnám hogy miért is ok ez brutál imádom őket mindig BLINKS leszek forever BLACKPINK

nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!