Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft puskát mennyire...

Airsoft puskát mennyire ajánlanátok, vagy nem ajánlanátok otthoni célba lövésre?

Figyelt kérdés
Légpuskával már régebb óta lövök célba otthon, de találtam egy airsoft puskát, ami tetszik, csak nem tudom mennyire alkalmas célba lövésre. Ti ajánlanátok vagy inkább hagyjam az airsoft puskát? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. júl. 1. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ere is használni, jó tanács vegyél bio bbt az lebomlik a kertben, illetve biztosítsd hogy a lövedék ne hagyja el a telkedet.
2021. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bio BB ne vegyél az szét tud morzsolódni a fegyverben és kárt okoz sőt elég drága
2021. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem alkalmas rá mert pontatlan vagy könnyen azzá válik idővel.
2021. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haveromnak van egy, pontosan nem tudom milyen, nálam elsőhasználatra egy kis gyakorlással a célba lövés nem volt nehéz.
2021. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!